Dotyk niewidzialnej przestrzeni – spotkanie

Jak dotąd na blogu spotkaliście się z inspiracjami dotyczącymi tego, co można robić, żeby żyć pełną piersią i z serca. Wszystkie porady są śliczne i wzniosłe, ale oczywiście czegoś w nich brak. Jakby to ujął fizyk (bo matematyk niekoniecznie) – brak eksperymentów. Oczywiście w teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką, ale w praktyce jest. Uznałam więc, że nadszedł czas, żeby spotkać się w realu i ująć słowa w formę, czyli pokazać namacalnie to, o czym już od ponad roku się rozpisuję.

Nie ukrywam, że zapragnęłam poznać przynajmniej część z grona moich stałych czytelników i wreszcie na żywo zademonstrować to, że tytuł mojego bloga ma bardzo głębokie znaczenie (:

Proponuję spotkać się we wrześniu we Wrocławiu. Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie

 przy ulicy Legnickiej 65 w Stowarzyszeniu Tratwa

w sobotę 08. września w godzinach od 14.00 do 18.00.

Wstęp całkowicie wolny!

Czego się możecie spodziewać po spotkaniu?

Na pewno dużo satysfakcji i zabawy!

Wyjaśnimy sobie kilka szczegółów dotyczących subtelnych zapisów w polu informacyjnym z obecnego fizycznego i wedyjskiego punktu widzenia – bo to jest ważne w procesie transformacji życia – te informacje nie są statyczne.

Odpowiem na pytania dotyczące działanie prawa karmy, zapisów w polu akaszy, które wcale nie są przeznaczeniem w tym sensie犀利士
, w jakim większość osób je błędnie pojmuje.

Pokażę wam na ćwiczeniach,

– jak działa nasz umysł i jak wykorzystać go w konstruktywny sposób,

– jak doświadczenia z fizyki kwantowej pokrywają się z wedyjską kosmologią i nauką o umyśle, świadomości oraz o naszych możliwościach wpływania na życie codzienne

– jak przeskoczyć uwarunkowania umysłu w kwantowy, a nie sekwencyjny, czysto psychologiczny sposób

– jak poszerzyć świadomość i pozostawać w niej cały dzień

– jak odnaleźć spokój i zaufanie pomimo wszelkich niepokojących sytuacji

– jak wyrobić sobie nowe nawyki tworzące lepszą rzeczywistość

Wszystko to i znacznie więcej dowiecie się, przećwiczycie i już na pewno z większą wiarą i wprawą wprowadzicie w czyn. Bo tylko brak korzyści powstrzymuje nas przed działaniem. Obiecuję Wam te korzyści pokazać.

Do zobaczenia wkrótce!

 

3 komentarze

  1. Dorota Hońdo :

    Cieszę się, że trafiłam na twojego bloga

    1. Ida Smela :

      też się cieszę, jak ktoś się cieszy (:

  2. Wedlug Lanzy swiadomosc istnieje poza ograniczeniami narzucanymi nam przez #czas i #przestrzen . Innymi slowy nie jest ona lokalnie przypisana do ciala, tylko jest obiektem kwantowym z zasady nieprzypisanym do miejsca. Jest obiektem, ktory okresla sie w trojwymiarowej przestrzeni dzieki zjawisku dekoherencji kwantowej, czyli ostatecznej sily determinujacej kierunek, w ktorym podazy dany uklad kwantowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *