Nazywam się Ida Smela i urodziłam się dawno temu. Pierwsze cyfry PESEL i ilość zgromadzonych doświadczeń zobowiązują wprawdzie do przedłożenia swoich osiągnięć życiowych, ale przecież to nie jest gablota do wywieszania dyplomów i laurek. Chcę, żebyś po zawędrowaniu na moją stronę nie czuł/a atmosfery szkoleń biznesowych, ale przyjemnej rozmowy ze znajomą.

Czego się możesz tutaj spodziewać? Ciekawostek, które mogą poprawić Twoje życie, tak, jak poprawiły moje. Od ponad 30 lat zgłębiam wszystko, co związane jest z duchowością ze Wschodu i psychologią wedyjską.  Wiedza, którą się tutaj dzielę nie jest tylko teorią. To, o czym piszę jest poparte życiowym doświadczeniem, jakim jest ponad trzydziestoletnia praktyka duchowego procesu bhakti jogi. Zagadnienia poruszane tutaj mogą pomóc Ci zmienić perspektywę odnośnie wielu życiowych problemów. Jeśli interesuje Cię, co na temat mistyki umysłu mówią wedy, z pewnością znajdziesz tu coś, co odsłoni przed Tobą niejedną niezrozumiałą i skrywaną dotąd zagadkę.  Żyłka dydaktyczna zmusza mnie do ujmowania nawet najtrudniejszych tematów w proste i praktyczne do zastosowania w życiu formy. Oraz opatrywania ich obrazkami. To wszystko po to, żebyś i Ty mógł/a ogarnąć coś tak niepojętego jak umysł i związany z nim temat karmy. Dla własnych korzyści oczywiście.

Mam nadzieję, że uda mi się pokazać Ci, że sprawy umysłu i duszy to nie są bezużyteczne tematy. Znajomość wielu praw subtelnej energii umysłu i karmy to czysty zysk tu i teraz. Jeśli chcesz znaleźć alternatywne sposoby na zdrowie psychiczne i dobrą życiową passę, oraz znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących egzystencjalnych pytań, na które wyczerpująco odpowiadają pisma wedyjskie, to znajdziesz tu mnóstwo interesujących Cię tematów.

Miło mi Cię gościć  u siebie.

Ida Smela

Adres źródłowy tła strony:

https://pixabay.com/pl/w-wiry-fraktal-kolorowe-design-18530/