Jak dotąd na blogu spotkaliście się z inspiracjami dotyczącymi tego, co można robić, żeby żyć pełną piersią i z serca. Wszystkie porady są śliczne i wzniosłe, ale oczywiście czegoś w nich brak. Jakby to ujął fizyk (bo matematyk niekoniecznie) – brak eksperymentów. Oczywiście w teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką, ale w praktyce jest. Uznałam więc, że nadszedł czas, żeby spotkać się w realu i ująć słowa w formę, czyli pokazać namacalnie to, o czym już od ponad roku się rozpisuję.

Nie ukrywam, że zapragnęłam poznać przynajmniej część z grona moich stałych czytelników i wreszcie na żywo zademonstrować to, że tytuł mojego bloga ma bardzo głębokie znaczenie (:

Proponuję spotkać się we wrześniu we Wrocławiu. Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie

 przy ulicy Legnickiej 65 w Stowarzyszeniu Tratwa

w sobotę 08. września w godzinach od 14.00 do 18.00.

Wstęp całkowicie wolny!

Czego się możecie spodziewać po spotkaniu?

Na pewno dużo satysfakcji i zabawy!

Wyjaśnimy sobie kilka szczegółów dotyczących subtelnych zapisów w polu informacyjnym z obecnego fizycznego i wedyjskiego punktu widzenia – bo to jest ważne w procesie transformacji życia – te informacje nie są statyczne.

Odpowiem na pytania dotyczące działanie prawa karmy, zapisów w polu akaszy, które wcale nie są przeznaczeniem w tym sensie, w jakim większość osób je błędnie pojmuje.

Pokażę wam na ćwiczeniach,

– jak działa nasz umysł i jak wykorzystać go w konstruktywny sposób,

– jak doświadczenia z fizyki kwantowej pokrywają się z wedyjską kosmologią i nauką o umyśle, świadomości oraz o naszych możliwościach wpływania na życie codzienne

– jak przeskoczyć uwarunkowania umysłu w kwantowy, a nie sekwencyjny, czysto psychologiczny sposób

– jak poszerzyć świadomość i pozostawać w niej cały dzień

– jak odnaleźć spokój i zaufanie pomimo wszelkich niepokojących sytuacji

– jak wyrobić sobie nowe nawyki tworzące lepszą rzeczywistość

Wszystko to i znacznie więcej dowiecie się, przećwiczycie i już na pewno z większą wiarą i wprawą wprowadzicie w czyn. Bo tylko brak korzyści powstrzymuje nas przed działaniem. Obiecuję Wam te korzyści pokazać.

Do zobaczenia wkrótce!

 

Kategorie: Krótko mówiąc

3 Comments

Dorota Hońdo · 18 sierpnia 2018 o 05:40

Cieszę się, że trafiłam na twojego bloga

    Ida Smela · 18 sierpnia 2018 o 07:09

    też się cieszę, jak ktoś się cieszy (:

art-pen.ru · 31 sierpnia 2018 o 15:44

Wedlug Lanzy swiadomosc istnieje poza ograniczeniami narzucanymi nam przez #czas i #przestrzen . Innymi slowy nie jest ona lokalnie przypisana do ciala, tylko jest obiektem kwantowym z zasady nieprzypisanym do miejsca. Jest obiektem, ktory okresla sie w trojwymiarowej przestrzeni dzieki zjawisku dekoherencji kwantowej, czyli ostatecznej sily determinujacej kierunek, w ktorym podazy dany uklad kwantowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Krótko mówiąc

Prawda słyszana od tyłu

Wiem, że teraz wszyscy żyją i oddychają monotematycznie tzn. koronawirusem. Oczywiście, że nie wierzymy w epidemię i konieczność podlegania jakimś reżimowym ustawom, jak się nam to “dla naszego dobra” próbuje wcisnąć, ale jednak zjawisko to w Czytaj więcej…

Krótko mówiąc

Słowa mają znaczenie

Mnóstwo osób używa teraz bardzo mocnych słów, które należą do kategorii przekleństw. Przekleństwa są już tak osadzone w powszechnym słownictwie, że ich brak często powoduje mniejszą “soczystość” i swobodę wypowiedzi. Wręcz zaniża poziom ożywienia komunikatu. W Czytaj więcej…

Krótko mówiąc

Uwolnij smoki

W takie piękne letnie dni słońce chyli się znacznie później ku zachodowi i mamy wspaniałe możliwości usiąść i pobyć ze sobą i z czymś i kimś większym od siebie. I niech to nie będą nasze zmartwienia i Czytaj więcej…